Jak by měla vypadat pořádná narozeninová oslava?

Jak by měla vypadat pořádná narozeninová oslava?

Stejně jako my, lidé, si i pejsci zaslouží svoji narozeninovou oslavu. Karlíček oslaví své 2. narozeniny cca za měsíc, tak jako správná “psí máma” už přemýšlím co, kde, kdy a jak.

Místo

Je na vás, kde svému miláčkovi oslavu uspořádáte. Zda v pohodlí domova, v psí kavárně či formou pikniku v přírodě nebo někde u vody. Každopádně by pejskovi toto místo mělo být příjemné.

Pozvěte kámoše – hlavně ty psí! Znáte to, čím více kamarádů, tím více zábavy a hlavně (!) tím víc dárků.

Pivo

A to jste věděli, že existuje pivo speciálně pro psy? SNUFFLE pivo se vaří v Belgii zcela totožně jako běžné lidské pivo. Rozdílem je, že Snuffle pivo není alkoholické ani perlivé a obsahuje vitamín B. Do každé plechovky se navíc přidává kuřecí a nebo hovězí vývar, který pejsci milují

Od stejného výrobce jsou k dostání i hranolky přímo pro psy. Jsou vyrobené z brambor a kukuřice, a tak spolu s pivem tvoří perfektní kombinaci!

Jednohubky & zákusky

Co jiného by se hodilo k pivu než právě jednohubky? Například zeleninové placičky se slaninou nebo úžasně vypadající hamburgery!

A pro milovníky sladce vypadajících dezertů Zolly Dog Bakery nabízí například lízátka, donuty, muffiny či bábovičky.

Naším cílem je a bude vytvořit pro vaše mazlíčky pochoutky, které budou vypadat nádherně, ale zároveň nebudou zdraví škodlivé!

prohlašuje Yveta Páleníčková ze Zolly Dog Bakery

Dort

Pokud se rozhodnete dort pejskovi s láskou upéci, nezapomeňte, že některé, pro nás běžné, potraviny mohou pro psy toxické. Jedná se především o: čokoládu, hrozny/rozinky, umělé sladidlo – xylitol a avokádo.

Základem každého správného psího dortu by mělo být maso. Další důležitou přísadou by měla být zelenina. Přidat samozřejmě můžete i různé druhy sýrů s ohledem na snášenlivost laktózy.

Jednoduchý a velice chutný dort můžete udělat ze sulcu. Recept najdete v kategorii Recepty.

Jestli však chcete, aby váš dort i krásně vypadal a nejste vyložený talent na pečení, můžete si jej nechat upéct přímo na míru. Na výběr máte z různých velikostí, tvarů, příchutí korpusu (kuře, krůta, hovězí, ryba) a příchutí krémů (batát, řepa, špenát, sýr). Na dort si můžete nechat napsat jméno i věk pejska.


Balónky

Balónky neodmyslitelně patří ke každé oslavě a budou se vyjímat i na vašich fotkách. A pokud pejsci alespoň z poloviny milují praskání balónků tak jako Karel, budete mít o zábavu postaráno. Při nejmenším o zábavu s koštětem a lopatičkou.

Kompletní balónkové sety či jednotlivé balónky najdete na www.zollydogbakery.cz.

Dárky, dárky, dárky!

Pro cestovatele

Pro fajnšmekry

Pro mlsouny

Myslete na dvounožce

Protože psí kámoši s největší pravděpodobností nepřijdou sami, ale vezmou s sebou své lidské dvounožce, nebylo by od věci jim taky něco k pití a snědku pořídit 🙂

Ať už plánujete jakkoli velikou oslavu narozenin vašeho psího miláčka, bude vám Zolly Dog Bakery skvělým partnerem!

Vše výše uvedené naleznete na webu Zollydogbakery.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Back To Top